Pokazywanie postów oznaczonych etykietą beniamin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą beniamin. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 4 czerwca 2017

KANGUR 2012 BENIAMIN - rozwiązywanie zadań

Niedawno rozpoczęłam najdłuższe wakacje dotychczasowego życia i zajęłam się rozwiązywaniem kolejnych zadań z konkursu Kangur. Tym razem są to zadania z kategorii wiekowej BENIAMIN ( V i VI klasa podstawówki). Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania lub inne sposoby rozwiązania zadań to piszcie w komentarzach lub na mój e-mail (podany w sekcji KONTAKT). Chętnie przyjmę wszelkie uwagi ;)
Pozdrawiam, Olss

niedziela, 26 lipca 2015

KANGUR 2013 BENIAMIN - rozwiązywanie zadań

Wczoraj zajęłam się rozwiązywaniem kolejnych zadań z konkursu Kangur. Tym razem są to zadania z kategorii wiekowej BENIAMIN ( V i VI klasa podstawówki). Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania lub inne sposoby rozwiązania zadań to piszcie w komentarzach lub na mój e-mail (podany w sekcji KONTAKT). Chętnie przyjmę wszelkie uwagi ;)
Pozdrawiam, Olss