Niedawno rozpoczęłam najdłuższe wakacje dotychczasowego życia i zajęłam się rozwiązywaniem kolejnych zadań z konkursu Kangur. Tym razem są to zadania z kategorii wiekowej BENIAMIN ( V i VI klasa podstawówki). Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania lub inne sposoby rozwiązania zadań to piszcie w komentarzach lub na mój e-mail (podany w sekcji KONTAKT). Chętnie przyjmę wszelkie uwagi ;)
Pozdrawiam, Olss
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą beniamin. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą beniamin. Pokaż wszystkie posty
niedziela, 4 czerwca 2017
niedziela, 26 lipca 2015
KANGUR 2013 BENIAMIN - rozwiązywanie zadań
Wczoraj zajęłam się rozwiązywaniem kolejnych zadań z konkursu Kangur. Tym razem są to zadania z kategorii wiekowej BENIAMIN ( V i VI klasa podstawówki). Jeżeli macie jakieś wątpliwości, pytania lub inne sposoby rozwiązania zadań to piszcie w komentarzach lub na mój e-mail (podany w sekcji KONTAKT). Chętnie przyjmę wszelkie uwagi ;)
Pozdrawiam, Olss
Pozdrawiam, Olss
Etykiety:
2013,
beniamin,
kangur,
konkurs,
matematyka,
odpowiedzi,
zadania
Subskrybuj:
Posty (Atom)