Patrząc na moją figurę zauważam spory problem z moimi pośladkami. Przydałoby się trochę je podnieść i ujędrnić ;) Pragnę również Was zarazić chęcią popracowania nad sobą. Jeżeli macie ten sam problem co ja, to zapraszam do wzięcia udziału w tym wyzwaniu ;)